ДОГО 'КРАЄЗНАВЧЕ ТОВАРИСТВО 'РІДНОКРАЙ'


Ваши сообщения автор сайта не принимает.
Всего 4 сообщений

 
 ludvas12013-01-20 22:29:34

800 x 1067, 110 кБ
Запрошуємо до перегляду подорожей Товариства
1 Ирина2015-05-09 22:37:403 года назад
 Меня возмутил до глубины души ваш отзыв о мероприятии прошедшем в Днепропетровске 09.05.2015 :"До монумента Слави прийшли, насамперед, патріоти України, хоча тут піарилися і "Союз советских офицеров", комуністи та інші проросійські недобитки." У меня к вам возникло несколько вопросов. Вы зачем пришли на митинг который организовывал "Союз совецких офицеров"? Зачем оскорбляете внуков и правнуков победителей называя их пророссийскими недобитками? Зачем на РУССКОМ языке просили участников этого митинга фотографировать портреты ветеранов? Я по сравнению с вами хорошо воспитана и оскорблять вас не стану. Я вас презираю.
2 ludvas12015-05-11 17:57:283 года назад
 

800 x 600, 83 кБ
Пані Ірина! Ви себе не вважаєте Патріотом України? Так, "Союз советских офицеров" лив бруд на Україну і 1 і 9 травня. Жодного разу не підкреслив, що російські диверсанти-терористи ведуть військові дії на території України, знищують українців, знищують їх міста і села, підприємства, створюють руїну, забезпечують зброєю колаборантів, вивозять на територію Росії дорогоцінне устаткування підприємств, окупували Крим. Де честь і совість цих продажних "офіцерів"? Де їх пам'ять про обов'язок захищати свою країну? Я не можу поважати цих падлюк-колаборантів!!! Мене радує те, що таких подонків на Дніпропетровщині - небагато!!!
3 Борис2015-05-12 14:40:053 года назад
 Щоб все було чітко і ясно, відповім на кожну думку Ірини. Я як небайдужий громадянин до долі своєї держави, тим більше як професійний репортер, повинен знати, що діється у моєму місті і доводити інформацію до громадськості. У моїй родині теж багато воювали у складі Радянської Армії, загинули, або пропали безвісті, отримали поранення (у тому числі - батько). Сьогодні ми захищаємо українську землю. Моя ж зброя - слово і об'єктив. Щодо того, що ви мене "зневажаєте". А який колонізатор та їхні прохвосні поважають народ, на чию землю вони вдерлися? Україна - постколоніальна держава і нам ще довго доведеться очищатися від різного імперського бруду.Ваше сообщение

(jpg, gif, png) Для вставки фото с io.ua вписывайте URL адрес страницы с ним (https://io.ua/№№№№№№)
URL адреса автоматически преобразовываются в гиперссылки.
Ссылка на видео YouTube вида https://youtu.be/11-ти_значный_код_видео преобразовывается в плеер YouTube
Имя