ДОГО 'КРАЄЗНАВЧЕ ТОВАРИСТВО 'РІДНОКРАЙ'

Село Аврамівка

Знаходиться у західній частині Васильківського району Дніпропетровської областіСело Аврамівка  Дніпропетровської області знаходиться у західній частині Васильківського району. Підпорядковане Павлівській сільській раді. Відстань до залізничної станції - 4 км. Село станом на 2011 рік не газифіковане. В селі відсутні лікарня, школа, пошта. Хліб у село завозять три рази на тиждень.

В селі два ставка, що живляться джерельною водою, зеркало води яких на різних рівнях. Із дамби відкриваються чудові краєвиди з ярами і посадками. За селом паралельно залізниці протікає річка Соломчина, русло якої заросло травами і очеретом. З підвищення за селом відкривається прекрасний краєвид із Крутоярськими ставками.

За переказами деяких  старожилів у цю місцевість виселяли неугодних селян із Павлівки (давня назва Наковальщина - вперше згадується у 1806 році), де знаходився панський маєток.

Заснував це село Аврам Голобородько. Садиба його частково збереглася біля бувшого млина на крайній вулиці від річки Соломчина

Село тягнеться трьома вулицями вздовж залізничної колії на перегоні Письмена - Васильківка і двома поперечними. Населення - менше 300 чоловік.

На півдні село межує з селом Самарське, на сході - з селом Червона Долина, на півночі - з селом Красне та на заході - з селом Шевченко.Обновлен 01 мар 2012. Создан 05 ноя 2011  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником