ДОГО 'КРАЄЗНАВЧЕ ТОВАРИСТВО 'РІДНОКРАЙ'

ЧЕРЕЗ ПЕКЛО ВІЙНИ

КНИЖЕЧКА ШКОЛЯРКИ ІЗ ДНІПРА ПОТРАПИЛА ДО МУЗЕЮ
Там, під Волновахою, стояла українська батарея. Пролетів російський безпілотник, зафіксував, а незабаром почалося пекло. Все навколо перетворилося в руїни. Військовим довелося передислоковуватися. Коли на попереднє місце потрапив волонтер зі Львова Роман Іванів, він побачив таку картину: одна із стін була заклеєна різними дитячими малюнками. Підняв на підлозі дошку – під нею виявилася невеличка саморобна книжечка Каті Нечипоренко із Дніпра «Життя і пригоди кішечки Сіми» з таким автографом: «Хай моя книжечка нагадує Вам, сміливий Солдате, рідний дім і родину. Повертайтесь з миром!».

 

Про це, зокрема, Роман залишив такий запис у себе на сторінці у Фесбуці 14 червня: «Сьогодні у розгромленому будинку, де жили колись військові, які змушені передислокуватися через обстріли, знайшов цього зворушливого листа однієї дівчинки з Дніпра. Вирішив забрати і передати як експонат у музей міста Волновахи. З батьками і дівчинкою погодив…».

Оскільки дідусь і бабуся Катрусі – члени нашого Товариства, то про це ми дізналися у числі перших. Одіссея цієї книжечки розпочалася із батальйону «Купол» у Дніпрі. Активіст його прес-секретар ДОГО КТ «Ріднокрай» Людмила Ковтонюк у кінці 2014 року запросила туди Катю з бабусею Ніною. Зрозуміло, що школярка вирішила зробити і свій внесок у перемогу. Вона підписала саморобну першу свою книжечку для бійців АТО. Так разом з іншими речами і предметами твір потрапив на передову. І ось через півтора року засновник волонтерської організації «Вірні народові» Роман Іванів передав унікальний експонат, обпалений пеклом війни, до Волноваського районного краєзнавчого музею на Донеччині.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Обновлен 27 июл 2016. Создан 28 июн 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником