ДОГО 'КРАЄЗНАВЧЕ ТОВАРИСТВО 'РІДНОКРАЙ'

НЕЗВИЧАЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Зустріч ініціювали люди, які раніше не знали автора, але були в захоплені від його творчості і вирішили знайти дослідника через ІнтернетА сталося ось що. У бібліотеки Дніпропетровська надійшла книга Бориса Ковтонюка «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра». Це – перше в Україні дослідження козацтва у світлі Звичаю та Звичаєвого Права українського народу. У ньому розкрито витоки козацтва ще із дуже древніх часів, що відображено у праукраїнській мові – санскриті. Там є понад двісті козацьких назв, або близьких до них, що використовуються і сьогодні, починаючи від слів «козак», «отаман», «гетьман», «булава» та інших.

Саме із героїчної історії українського народу, що утверджувалася впродовж тисячоліть, протягнувся ланцюжок у часи запорозького козацтва як лицарського ордену та сучасних як, на жаль, козацьких громадських організацій.

Одна із таких книг надійшла й у філію №5 міської мережі бібліотек, що на проспекті Гагаріна. Працівники бібліотеки, ознайомившись із новинкою, були враженні глибиною дослідження – як у часі, так і всебічністю розкриття теми, що базується на кількох сотнях джерел. Вони вирішили знайти автора (а через Інтернет це досить просто!) і запросили презентувати цю книгу.

І ось у супроводі прес-секретаря ДОГО «Краєзнавче товариство «Ріднокрай» Людмили Ковтонюк, яка є співавтором деяких із понад чотирьохсот ілюстрацій книги, 27 лютого у назначений час автор прибув до бібліотеки. На зустріч прийшли читачі різного віку, у тому числі група молоді, переважно учнів Дніпропетровського ПТУ-17.

Для присутніх, крім презентації цієї книги з демонстрацією найхарактерніших фото з неї та короткого огляду кількох останніх книг автора, було показано фото-відеоматеріали із комплексних експедицій краєзнавчого товариства, проведених в останні роки, насамперед, по річках Вовча, Самара, Орель.

Працівники бібліотеки на завершення зустрічі порадували присутніхсправжнім козацьким кулішем, а бібліотека поповнилася ще кількомаостанніми книгами автора: збіркою поезій «Народжуйтесь, герої!», краєзнавчими нарисами «Дібрівський ліс», другою книгою «ЛегендиДібрівського лісу» (перша із цієї серії є в бібліотеці ще із 2003 року), атакож довідковим виданням «Нестор Махно. Біографічний довідник» (у співавторстві із Людмилою Ковтонюк).Создан 01 мар 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником