ДОГО 'КРАЄЗНАВЧЕ ТОВАРИСТВО 'РІДНОКРАЙ'

ЯК ЖУРНАЛІСТИ РОЗСТРІЛЮВАЛИ «ЗЕЛЕНИХ ЧОЛОВІЧКІВ»

Невидимий бік професіїЩо люди, в цілому, знають про журналістів? Взагалі, є навіть ті, хто за все життя ні разу не зустрічався з представниками однієї із «найдревніших професій». По них сьогодні судять, в основному, з телевізорів. А там – офіційний бік діяльності, строго регламентований. Ще оцінюють (очно чи заочно), чию «правду» несуть журналісти у маси, формуючи, або ж дезінформуючи, громадську думку. Щодо цього у народу є, правда, власне тонке чуття.

Ми розповімо про один із невидимих для широкого загалу бік діяльності журналістів, у тому числі, як вони в останні вихідні розстрілювали «зелених чоловічків» та займалися іншими цікавими справами.

Стріляти сьогодні хочеться багатьом. Журналісти – не виняток. Тож коли спортивно-оздоровчий журналістський центр Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України «Тригол» оголосив чергові змагання серед працівників ЗМІ – на цей раз із кульової стрільби та пляжного волейболу з нагоди 55-річчя НСЖУ – бажаючих взяти участь у них виявилося чимало.

Захід проходив 17-18 травня біля села Очеретувате Магдалинівського району Дніпропетровської області на базі відпочинку «Будинок рибалки». У перший день – офіційні змагання та нагородження, наступного (для бажаючих) – тренування перед черговими журналістськими змаганнями із спортивної риболовлі, що відбудуться, орієнтовно, через місяць, можливо, у П'ятихатському районі та відпочинок.

Генеральний спонсор змагань – Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України. Серед партнерів – Дніпропетровська обласна громадська організація «Краєзнавче товариство «Ріднокрай».

Офіційне відкриття розпочалося традиційно: вручення короваю, привітання учасників керівниками району, обласної організації НСЖУ та іншими, підняття Державного Прапору і виконання Державного Гімну.

Багато представників ЗМІ у змаганнях брали участь уперше. Доходило навіть до смішного – дехто взагалі уточняв, як стріляти. Таким із гумором відповідали: «Уявіть, що перед Вами – «зелений чоловічок», який намагається вбити Вас. Цільтесь йому, відповідно, прямо у серце!» Правда, як правильно і точно стріляти із пневматичної гвинтівки, інструктував головний суддя змагань Віктор Пугач із Магдалинівки. Спочатку – три пробних постріли. Якщо результат влаштовував учасника, він міг зробити ще два. Якщо ні – то нових п’ять.

Змагання були особисто-командні. Згідно з умовами, у кожній команді – по три учасники: два чоловіки і одна жінка. Це ж стосувалося і команд із пляжного волейболу.

У наполегливій боротьбі першість у стрільбі із 15 суперниць виборола Елеонора Сіндеєва («Козирні тузи», Дніпропетровськ). Друге місце дісталося Наталії Попович («Наше життя», Магдалинівка), третє – Тетяні Качановій («Частный предприниматель», Дніпропетровськ).

Серед чоловіків перші три місця розподілилися так: Дмитро Тимохін (51-й державний телеканал), В.Сироткін («Днепр вечерний»), Марковський («Козирні тузи»). Команди-переможці із кульової стрільби: «Частный предприниматель», «Печатное дело», «Козирні тузи». Всі – із Дніпропетровська.

Змагання із пляжного волейболу проходили під керівництвом судді республіканської категорії Юрія Білоуса. Перемогли команди: «Днепр вечерний», «9-й телеканал», «Вісті Придніпров'я».

Кращі команди нагороджені кубками, всі переможці також отримали дипломи, грамоти НСЖУ, золоті, срібні і бронзові медалі, призи. Організатору змагань голові «Триголу» літератору і журналісту Володимиру Сороці від імені Асоціації спортивних журналістів України вручені кубок і Почесна грамота – як переможцю у номінації «Золота слава. Золотий фонд АСЖУ».

Команду «Ріднокрай» представляли: голова правління Борис Ковтонюк, прес-секретар Людмила Ковтонюк, член ревкомісії Юрій Третьяк. Ми хоч і не стали призерами, але й «задніх не пасли», притримуючись «золотої середини». Від імені ДОГО «Краєзнавче товариство «Ріднокрай» переможцям змагань Борис Ковтонюк вручив близько двох десятків книг членів товариства (шести найменувань).

На прощання новопризначений голова райдержадміністрації Віктор Ачімов ще раз подякував усім учасникам і запросив до тісної співпраці у майбутньому.

Після дружнього колективного обіду у залі «Будинку рибалки» основна кількість учасників відправилася додому, а бажаючі, насамперед рибалки, заходилися розбивати наметове містечко на березі ставка. Тож юшка була і наступного дня. Навіть коли всі почали роз’їжджатися і з наметового містечка, все одно кілька завзятих рибалок залишили ся за черговими «трофеями».Создан 19 мая 2014  Комментарии       
Всего 1, последний 4 года назад
victor.lymar4 20 мая 2014 ответить
Все було дійсно класно!!! Дякуємо за спілкування! До нового побачення! Слава УКРАЇНІ!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником