ДОГО 'КРАЄЗНАВЧЕ ТОВАРИСТВО 'РІДНОКРАЙ'

ЩОБ НЕ БЛУКАТИ МІЖ ТРЬОХ СОСЕН

Реальні дії єдиного у світі журналістського спортивно-оздоровчого центруКожен із нас може перевірити на собі, як він чітко орієнтується на незнайомій (а інколи і, на перший погляд, давно знайомій) місцевості. Про тих, хто не вміє цього робити і неуважний, говорять: «Заблудився між трьох сосен». Це важливо уміти будь-якій людині, а журналістам особливо, що значно допомагає у різних життєвих ситуаціях.

Одним із видів такої перевірки є уміння орієнтуватися по картах (мапах). Для працівників ЗМІ Дніпропетровщини 27 вересня на базі спортивного комплексу Дніпропетровського національного університету єдиний у світі журналістський спортивно-оздоровчий центр «Тригол» при Дніпропетровській обласній організації Національної спілки журналістів України організував чергові змагання – зі спортивного орієнтування на місцевості, присвячені 55-річчю НСЖУ. Партнерами змагань стали Дніпропетровська обласна організація Національного олімпійського комітету України, Дніпропетровська обласна профспілка інноваційних та малих підприємств України, магазин «Спорттовари» (Дніпропетровськ, вул.Косіора, 36-а), Всеукраїнська громадська організація «Заступ». Як і на будь-яких солідних змаганнях, були кубки, медалі, грамоти, призи. Це для «Триголу» вже стало традицією.

Варто зауважити, що багато учасників на подібних змаганнях виступали вперше. Тож для них у деякій мірі були відповідні складнощі. Одна справа писати репортажі про спортсменів, чи дивитися телепередачі, інша – самим бути героями такого дійства.

Змагання проведені на сучасному рівні. Всі дані про учасників заведені у комп’ютер, кожному дано електронний чіп для відмітки прихованого об’єкту (а таких на маршруті було 6), що треба з допомогою карти відшукати і зафіксувати дотиком.

Команда «Ріднокрай» виступила у такому складі: капітан команди голова правління ДОГО КТ «Ріднокрай» Борис Ковтонюк, прес-секретар Людмила Ковтонюк, молодий краєзнавець цьогорічний випускник біологічного факультету ДНУ Дмитро Шевченко. Варто зауважити, що Дмитро хоч і вперше брав участь у таких змаганнях, але досить вдало – він зайняв друге місце в індивідуальному заліку і виборов срібну медаль. На жаль, наша команда не ввійшла в число призерів через єдину необачність, допущену після старту прес-секретарем Людмилою Ковтонюк, яка не зафіксувала перший об’єкт на маршруті.

Переможцями ж змагань стала команда «Заступ» із Новомосковського району під керівництвом Наталії Гамоти.

Від оргкомітету були заохочені й активні учасники-репортери. Зокрема, книги «Олімпійський у серцях вогонь» отримали шеф-редактор газети «Частный предпрениматель» Віктор Качанов та керівник «Ріднокраю» Борис Ковтонюк.

Після офіційної церемонії закриття змагань були обговорені і подальші поєдинки журналістів. Наступні змагання серед працівників ЗМІ Дніпропетровщини заплановано (після узгодження із оргкомітетом) провести у жовтні в рамках масового свята «Самарська Покрова-2014» на Богородицькій фортеці, що на околиці Дніпропетровська (біля селища Шевченко). У процесі змагань «Козацькі забави» журналісти повинні виявити уміння діяти самостійно, у парі, в команді, колективно.Создан 27 сен 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником