ДОГО 'КРАЄЗНАВЧЕ ТОВАРИСТВО 'РІДНОКРАЙ'

ПІСЛЯ КУЛЬ – ХІД КОНЕМ

Фрагменти розбурханого сьогоденняЖиття – це гра, а гра – життя. У кожного ігрока – своя місія. Хтось – на п’єдесталі, або ж поруч із ним, інші – обабіч. Хочеш вирватися вперед – готуйся цілеспрямовано і впевнено вступай у поєдинки. Саме у них і визначиться – хто є хто.

Якщо тебе немає на полі бою, значить ти – за лінією боротьби і не можеш відчути шалених почуттів від протистоянь. Коли фінал ще не відомий, у тебе жевріє надія, що Фортуна не пройде мимо. У кінцевому ж результаті, якщо і не отримав перемогу, то наяву зрозумів свою слабинку і гідно оцінив супротивника. І не треба переживати, що хтось вирвався вперед: значить він на даний момент – кращий. Завтра така місія може належати тобі.

Ці думки можна застосувати до різних аспектів багатограного життя. Ми ж сьогодні, у черговий раз, будемо говорити про спорт. Без нього, незалежно від того, виступаєш на змаганнях, чи просто займаєшся для себе, рідко обходяться у цьому житті. Загальновідомо, що спорт – це рух, а рух – життя. У кінцевому результаті, немає принципово великого значення, на які органи тіла нині припадає основне навантаження. Для краєзнавців, які довготривалий час проводять в експедиціях, важливо постійно і різнобічно підтримувати здоровий статус організму, хоч це стосується й інших.

Останні три змагання на спартакіаді, присвяченій 55-річчю Національної спілки журналістів України, організованій єдиним у світі спортивно-оздоровчим центром «Тригол» під керівництвом Володимира Сороки при Дніпропетровській обласній організації НСЖУ, команда «Ріднокрай» провела у такому складі: голова Правління Борис Ковтонюк, прес-секретар Людмила Ковтонюк, член ревкомісії Юрій Третьяк. Перші два поєдинки пов’язані із кулями: боулінг, що проходив в обласному боулінг-клубі «Панорама», більярд – у спортзалі торгового центру «Караван», а третій – із шахів – відбувся у Дніпропетровській ДЮСШ №9.

Особливістю нашої команди є те, що на відміну від багатьох інших, ми, в основному, виступаємо у стабільному складі, а це вимагає бути різнобічно активним: «І жнець, і швець, і на дуді грець». Зрозуміло, що рідко коли добираємось до п’єдесталу (хоча буває!). Якраз останні три змагання підтвердили, що, очевидно, десь щось не врахували, мало тренувалися і на різних етапах нас обігнали (правда, не всюди і не надалеко).

Попереду ще багато поєдинків, тож «Ріднокрай», що твердо закріпився у першій десятці, не раз «схрестить шаблі» із представниками ЗМІ Дніпропетровщини, чотири десятки з яких беруть участь у спартакіаді. На жаль, далеко не всі колективи, на відміну від нас, краєзнавців, виступають в усіх змаганнях, бо в окремих редакціях чомусь не можуть виставити команду (з трьох осіб) із деяких видів спорту, навіть найпростіших, очевидно, сумніваючись у перемозі, чи з інших причин. При цьому вони знижують загальний рейтинг своїх команд і лишають корисного взаємоспілкування з колегами та розширення контактів і світогляду в цілому.

Сама ж участь у подібних змаганнях – уже позитивний результат, незалежно від того, вибились у лідери, чи ні. Адже подібні поєдинки – ще й активний відпочинок і розминка для душі та тіла. За будь-яких умов – користь незаперечна.Создан 05 фев 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником